W Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze odbył się briefing prasowy, na którym przedstawiono zasady udziału w tegorocznej edycji Konkursu. Zgłoszeni powalczą o prestiżowe nagrody w trzech dziedzinach: literackiej, naukowej i dziennikarskiej.

Radio Zielona Góra

Dziś w programie „Miejskie sprawy” informacje o najważniejszym w regionie konkursie dla twórców w kategoriach literatura, nauka i dziennikarstwo. Gośćmi audycji są sekretarze poszczególnych kapituł: Małgorzata Domagała, Paweł Kalisz i Robert Rudiak.

http://rzg.pl/radio-zielona-gora/wiadomosci/lubuskie-oskary-w-trzech-kategoriach/

Radio Zachód

Organizatorzy Lubuskich Wawrzynów ogłaszają kolejną edycję najbardziej prestiżowego konkursu literackiego, naukowego i dziennikarskiego w regionie.

http://www.zachod.pl/radio-zachod/dla-kogo-lubuskie-wawrzyny-2017/

Gazeta Lubuska

„Zmysły... i limeryki” (AAart) Agnieszki Ankudowicz i „Księżyc Miró” (Pro Libris) Władysława Klępki - to pierwsze zgłoszenia do 24. edycji Lubuskiego Wawrzynu Literackiego, a „Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. C. Norwida w Zielonej Górze w latach 1947-2016” (Pro Libris) Dawida Kotlarka i „Kroniki księżnej Dino. Zapiski z Zatonia z lat 1840-1861” (Zielonogórski Ośrodek Kultury) Jarosława Skorulskiego - to pierwsze zgłoszenia do 13. edycji Lubuskiego Wawrzynu Naukowego. Po raz piąty o Wawrzyn mogą walczyć też lubuscy dziennikarze.

http://www.gazetalubuska.pl/aktualnosci/a/lubuskie-wawrzyny-2017-czas-zglaszac-ksiazki-artykuly-reportaze-radiowe-i-filmowe,12757288/

Gazeta Wyborcza Zielona Góra

To już 24. edycja Lubuskiego Wawrzynu Literackiego, 13. Lubuskiego Wawrzynu Naukowego i 5. Lubuskiego Wawrzynu Dziennikarskiego. Wawrzyn Literacki jest przeznaczony dla autorów związanych z Lubuskiem lub dawnymi województwami zielonogórskim i gorzowskim (miejsce urodzenia bądź zamieszkania) oraz autorów książek wydanych w lubuskich oficynach...

http://zielonagora.wyborcza.pl/zielonagora/7,35182,22768916,dla-kogo-lubuski-wawrzyn-mozna-zglaszac-kandydatow.html

TVP3 Gorzów Wielkopolski

Rusza kolejna edycja konkursu ,,Lubuskie Wawrzyny”. Nagrody przyznawane są w trzech kategoriach – kapituła wybiera najlepszą książkę, publikacje naukową i utwór dziennikarski. Już można zgłaszać prace – ogłoszenie wyników i uroczysta gala w lutym.

https://gorzow.tvp.pl/35169450/wawrzyny-czekaja-na-ksiazki-publikacje-i-utwory-dziennikarskie

Design by FxDesign specjalista seo